Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 13 cm |
| Feature | Dry Cleaning |
| Shape | Round |
| Model Number | 11 mm |
| Technics | Pearl |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 4-Holes Button |
| Material | RESIN |
| Brand Name | color kite |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
Instock
There are no reviews yet.