Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Classification | Paint Learning Notebook/Coloring Notebook |
| Gender | Unisex |
| Whether it Contains Paints | No |
| Model Number | 44643 |
| Type | Drawing Board |
| Material | Paper, Paper |
| Brand Name | Byfa |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Size | 300cmx30cm |
| Pattern | Five options |
| Feature | colours set for kids |
| Feature 2 | scratch art paper |
| Feature 3 | kids drawing toys |
| Feature 4 | educational toys for children |
| Feature 5 | kids learning toys |
| Feature 6 | children gifts |
| Feature 7 | coloring books |
| Feature 8 | crafts for kids |
| Feature 9 | montessori toys |
| Feature 10 | graffiti scroll for children |
| Feature 11 | handmade paper-cut |
| Feature 12 | color filling sticker |
| Feature 13 | wall paper |
| Feature 14 | DIY painting toy |
| Feature 15 | graffiti scroll for children |
| Feature 16 | drawing roll for kids |
| Feature 17 | kids DIY painting |
Instock
There are no reviews yet.