Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 36 × 33 cm |
| Condition | New |
| Weight | / |
| Overall Dimensions | / |
| Power | 120W |
| Stitch Length | / |
| Max. Sewing Thickness | / |
| Max. Sewing Speed | 1200/min |
| Model Number | KX500 |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Cover Stitch |
| Type | Household Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.