Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Overlock Stitch |
| Type | Household Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Lifting bag sealing machine |
| Rated power | 210W |
| Voltage | 36V |
| Packet speed: | 2800-3200 pins/min |
Instock
There are no reviews yet.