Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Condition | New |
| Weight | 70 |
| Overall Dimensions | 65X45X35 |
| Power | 850W |
| Stitch Length | 0-9 |
| Max. Sewing Thickness | 9MM |
| Max. Sewing Speed | 2300 |
| Model Number | 244 246 1341 1342 8B 341 |
| Feed Mechanism | Multiple |
| Mechanical Configuration | Cylinder-Bed |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine |
| Brand Name | jojosew |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.