Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 24 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Stitch Formation | chain stitch |
| Type | Mini Sewing Machine |
| Origin | US(Origin) |
| Brand | Brother |
| Manufacturer Part Number | lx3817a |
| Manufacturer | Brother International Corporation |
| Assembled Product Weight | 10.141 lb |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 15.43 x 5.75 x 12.13 Inches |
Instock
There are no reviews yet.