Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Foldable or Not | No |
| Is Extendable or Not | No |
| Installation Type | Standing, Hook Type |
| Material | PS, Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Plant Fiber Type | Neck Tie Holder |
| Type | Neck Tie Holder |
| Specification | 11x11cm |
| No of Tiers | 20 |
Leave a review about this product.
Instock






2pcs 360 ° Rotating 20-Claw Tie Rack Multifunctional Multi-Hanging Position Tie Rack







There are no reviews yet.