Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.304 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 22 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Foldable or Not | No |
| Is Extendable or Not | No |
| Installation Type | Hanging |
| Material | BAMBOO |
| Origin | Mainland China |
| Model name: | Sock Dryer |
| Size: | 32x35cm |
| Applicable scope: | home apartment dormitory |
| Application scenarios: | indoor outdoor balcony living room |
| Function: | drying clothes socks small clothes |
| Features 1: | 32 clips |
| Features 2: | equipped with sock dryer and clips |
| Features 3: | strong and durable |
| Packing list: | 1Pcs |
Leave a review about this product.
Instock






Underwear Hanger Swivel Clothes Hanger Drying Rack With 32 Clips Laundry Clothes Hanger Rotatable Hanger Clothes Drying Racks







There are no reviews yet.