Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.277 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 12 cm |
| Material | 100% Polyester, Plush |
| Filling | COTTON |
| Type | Cusion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Filled | PP Cotton |
| Color | Multicolour |
| Size | About 35*25cm |
| Package Include | 1 x Plush Pillow(Others are not included) |
Instock
There are no reviews yet.