Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Model Number | Goose down-pillow-white |
| Thread Count | 400TC |
| Fabric Count | 80 |
| Weight | 1-1.5 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | memory, Anti-static, Anti-Apnea, Anti-Snore |
| Filling | Down |
| Material | 100% Cotton |
| Use | Decorative, BODY, Travel, Bedding |
| Brand Name | SONDESON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
Instock
There are no reviews yet.