Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 40 cm |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Striped |
| Grade | quality |
| Model Number | 018 |
| Thread Count | 500TC |
| Fabric Count | 80 |
| Weight | 1-1.5 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | memory, Massage |
| Filling | Down |
| Material | 100% Cotton |
| Use | massage, Bedding |
| Brand Name | songkaum |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.