Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 40 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Qualified |
| Model Number | 762189 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Wave, Waves, Bread Pillow |
| Part | Neck |
| Feature | memory, Massage, Breathable Pillow |
| Filling | Latex Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Travel, massage, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Colors | White Pillow |
Instock
There are no reviews yet.