Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Set Type | YES |
| Grade | Grade A |
| Model Number | Anime Body Pillow Core inner |
| Thread Count | ≥600s |
| Fabric Count | 80 |
| Weight | 2.5-3 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | BODY |
| Feature | memory |
| Filling | 100% Polyester Fiber |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Decorative, BODY, Travel, massage, Bedding |
| Brand Name | OTAUTAU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item name | Pillow inner |
| For | Anime Body Pillow Core |
| Filler | 7D 3d pp cotton |
| Size | 30/40/45/50/55/60/70/80/85/100/120/150/160/180cm |
| Custom service | Size and weight can be custom |
| Dropshipping | Yes |
Instock
There are no reviews yet.