Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.91 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Plaid, Solid, Geometric, Striped |
| Grade | Grade A |
| Fabric Count | 80 |
| Weight | 2.5-3 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | memory |
| Filling | 100% Polyester |
| Material | 100% Polyester |
| Use | Decorative, Travel, massage, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.