Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Patchwork |
| Grade | Grade A |
| Model Number | 1 |
| Thread Count | 100TC |
| Fabric Count | 20 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Part | Neck |
| Feature | Magnetic |
| Filling | Water |
| Material | Leather |
| Use | Decorative |
| Origin | Mainland China |
| CN | Sichuan |
Instock
There are no reviews yet.