Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Weight | 120g |
| Disposable | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Square |
| Technics | Nonwoven |
| Style | plain |
| Feature | Disposable |
| Material | Non-Woven Fabric |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Feature 1: | Face Towel |
| Feature 2: | Disposable Cotton Towel |
| Feature3: | Towel Wet Wipe Washcloth |
| Feature 4: | Travel Compressed Face Towel |
| Feature5: | Make Up Tools |
| Feature 6: | Disposable towels |
| Feature 7: | thick face towels |
| Feature 8: | For makeup and beauty |
| Feature 9: | Beauty care |
| Feature 10: | Makeup remover cotton |
| Feature 11: | Beauty salon cleansing towel |
Instock
There are no reviews yet.