Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 2 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Weight | 120g |
| Disposable | No |
| Model Number | Coral velvet face towel |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | TWILL |
| Feature | Machine Washable |
| Material | Coral velvet |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.