Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 95g |
| Disposable | No |
| Model Number | WY-T035 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | ROLL |
| Technics | Woven |
| Style | plain |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | Hooded Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.