Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.843 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 9 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only |
| Set Type | YES |
| Weight | 800g |
| Disposable | No |
| Pattern Type | Striped |
| Absorption | 15s-20s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Style | TWILL |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | Towel Set |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
Instock
There are no reviews yet.