Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| whether terry fabric | Yes |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Easter |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only |
| Set Type | No |
| Weight | 20g |
| Disposable | No |
| Model Number | TW776 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Woven |
| Style | Anime |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Brand Name | you and me |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.