Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.403 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 28 × 6 cm |
| whether terry fabric | Yes |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Christmas |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 350g |
| Disposable | No |
| Model Number | 23071603 |
| Pattern Type | Floral |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | Stripe |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Product Name | Willow Leaf Water Bath Towel |
Instock
There are no reviews yet.