Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 2 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 290g |
| Disposable | No |
| Model Number | Double sided velvet sports towel |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | SQUARE |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.