Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| whether terry fabric | Yes |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 50g |
| Disposable | No |
| Model Number | 2017128004 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 15s-20s |
| Shape | Square |
| Technics | Woven |
| Style | plain |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Bamboo Fiber |
| Type | face towel |
| Brand Name | HAPIBEIHPB |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
Instock
There are no reviews yet.