Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 10 cm |
| whether terry fabric | Yes |
| Product application scenarios | Bed |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Christmas |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | YES |
| Weight | 1460g |
| Disposable | No |
| Model Number | SPA-002 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | HANDMADE |
| Style | plain |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | Towel Set |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| category | Cleansing and beauty towel |
| Customized | Customized logo |
| ITEM | Personalized bath towel name |
| characteristic | your logo towel |
| band | OBLSLFA |
Instock
There are no reviews yet.