Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Set Type | YES |
| Weight | 18g |
| Disposable | No |
| Model Number | gmshryuan |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 20s-25s |
| Shape | Round |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | Terry Cloth |
| Type | face towel |
| Brand Name | SUNLAND |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| color | black, dark grey, grey, purple, cream |
| size | 4inch |
| package | 6 pack |
Instock
There are no reviews yet.