Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 3 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Weight | 0.4kg |
| Model Number | 666 |
| Pattern Type | flag |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Polyester |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.