Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.098 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Rectangle |
| Play Power | Hand Cranked |
| Function | None |
| Type | Hand-operated Type |
| Origin | Mainland China |
| Material: | High quality wood box + metal |
| Net Weight: | 66g |
| Size | 6.5×5.3×3.8cm/2.56*2.09*1.50in |
| Package Included: | 1Pcs Music Box |
Instock
There are no reviews yet.