Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.659 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Rectangle |
| Brand Name | ADUWRSE |
| Origin | Mainland China |
| Coin Bank Type: | Bank Safe Box, Bank Safe Box |
| Material: | Iron, Iron |
| Weight | 5241g-596g, 5241g-596g |
| Quantity: | 1 set, 1 set |
| Package includes: | 1 x Coin Bank 2 x Keys, 1 x Coin Bank 2 x Keys |
| Item : | Coin Bank |
| Size: | approx. 12x10x18cm/4.72×3.94×7.08in |
| Optional Color: | Black, Blue, Pink, Red, White |
Instock
There are no reviews yet.