Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 5 years |
| After-sale Service | Online technical support |
| Project Solution Capability | graphic design |
| Design Style | Modern |
| Material | PVC |
| Use | Indoor |
| Surface Treatment | Simple Color |
| Product Type | Vinyl Roll |
| Product Name | Heterogeneous PVC Flooring |
| Feature | Waterproof Wear Resistant Anti-slip |
| Color | Solid color, Printed Color, Wood Grain Color |
| Width | 2m |
| Wear Resistance | T Grade |
| Advantage | Eco-friendly / 100% Waterproof / Fireproof |
Instock
There are no reviews yet.