Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Material: | PVC Plastic |
| Weight: | 40-100g |
| Package including: | 1 Set x Animal Growth Cycle Figurine |
Instock
There are no reviews yet.