Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Decorative Vase |
| Material | Plastic |
| Style | Modern Style |
| Brand Name | FngJiuyer |
| Origin | Mainland China |
| Size | 15x8x10cm |
| Color | Silver |
Instock
There are no reviews yet.