Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 76HB7HH203766 |
| Size | S, approx.15x10cm/5.91×3.94in |
| Function | Floor Vase |
| Material | Other |
| Style | Other |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.