Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Form | Single Face |
| Function | Adjustable Volume |
| Shape | SQUARE |
| Model Number | Alarm Clock Digital Alarm Clock Bedside with Big LED |
| Screen Type | LED |
| Style | Modern Style |
| Display Type | DIGITAL |
| Feature | Calendars, LUMINOVA |
| Material | Plastic |
| Type | Alarm Clocks |
| Origin | Mainland China |
| Size | 8cm*8cm*3cm |
| Color | White, Black |
Instock
There are no reviews yet.