Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Length | 0mm |
| Width | 0cm |
| Shape | SQUARE |
| Diameter | 0cm |
| Weight | Approx 32g |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | other |
| Motivity Type | Digital |
| Display Type | Needle |
| Feature | no |
| Material | Plastic |
| Pattern | no |
| Style | Brief |
| Body Material | Plastic |
| Combination | separates |
| Wall Clock Type | Clock core |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Clocks |
Instock
There are no reviews yet.