Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Model Number | decorative sand painting |
| Brand Name | XINCHEN |
| Origin | Mainland China |
| Material | glass, quicksand |
| Theme | architecture |
| Size | 18cm*19cm |
| Color | Red, Orange, Pink, Black, Coffee, Purple, Green, Blue |
| Style | retro and nostalgic |
| Applicable gift giving occasions | Wedding anniversary, Birthday, Full moon, Travel commemoration, Graduation, Housewarming, Parties Gathering, Medical visits and consolation |
| Applicable gift giving relationships | Juniors, Couples, Spouses, Colleagues, Friends, Elders, Children, Peers Learning, Mentor |
| Applicable holidays | Christmas, Valentine's Day, Spring Festival, Father's Day, Mother's Day, Teacher's Day, Yuan Dan, Qixi, Halloween, National Day, Children's Day, Women's Day |
| Feature 1 | sand art installation art |
| Feature 2 | decorative item |
| Feature 3 | 3D visual effect |
| Feature 4 | gift selection |
| Feature 5 | stylish hourglass |
| Feature 6 | desk accessory |
| Feature 7 | novelty gift |
| Feature 8 | quicksand hourglass |
| Feature 9 | deep sea sandscape |
| Feature 10 | birthday gift |
Instock
There are no reviews yet.