Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 3-6g |
| is_customized | Yes |
| Chain Type | O-chain |
| Shapepattern | Flower |
| Occasion | WEDDING |
| Style | Cute/Romantic |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Metals Type | Silver Plated Rose Gold |
| Main Stone | Moissanite |
| Gender | Women |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | NECKLACES |
| Fine or Fashion | Fine |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Gem Type | Moissanites |
| Necklace 1 | Star Tassel Moissanite Pendant Necklace |
| Necklace 2 | Real Moissanite Necklace |
| Necklace 3 | 925 Sterling Silver Flower Pendant Chains |
| Necklace 4 | women pendant necklaces |
| Necklace 5 | Moissanite diamond necklace with certificate |
| Necklace 6 | Silver womens necklaces |
| Necklace 7 | cadena plata 925 original certificada |
| Necklace 8 | cadena plata ley 925 mujer |
| Necklace 9 | wedding moissanite necklace |
| Necklace 10 | collares para mujer |
| Necklace 11 | collar plata 925 |
| Necklace 12 | women's neck chain |
| Necklace 13 | Sparkling Fine Jewelry Necklace |
| Gift for | Women/Girls/Mother/Girlfriend/Female/Lovers/Female girl friend |
| Packing | with GRA Certificates and gift box |
| Chain Length | 45+5cm |
Instock
There are no reviews yet.