Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | 3g-5g |
| Model Number | plata charms of ley 925 Silver fit Bracelet |
| Item Height | 10mm |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Item Shape | Nuggets |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Discount | BUY 3+ ITEMS SAVE 5% |
| Gift For | New Year, Valentine's Day, Christmas, Birthday |
| Service | Wholesale Dropshipping Available |
| Shape | Jewelry 925 Sterling Silver Beads Charm fit bracelet |
| Style | Classic, Trendy, Fashion, Vintage, Lovely, Elegant, Romantic |
| Material | Authentic 925 Sterling Silver+Cubic Zircon |
| Matel | 925 Strerling Silver |
| Promise | 100% 925 Sterling Silver, If no, 100% refund |
| Occasion | Anniversary, Engagement, Gift, Party, Wedding |
| Items Name | Silver Pendant Charms Beads Fit For Bracelets Bangles Necklace |
Instock
There are no reviews yet.