Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 1 cm |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 14 |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Round |
| Is Resizable | No |
| Diameter | 6.5cm |
| Occasion | Anniversary |
| Style | TRENDY |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | None |
| Gender | Women |
| Brand Name | JITULEZHI |
| Origin | Mainland China |
| Bracelets Type | Bangles |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.