Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 3g |
| is_customized | Yes |
| Side Stone | None |
| Certificate Number | M241222000168 |
| Style | Classic |
| Model Number | Blue Charm |
| Charms Type | Animals |
| Certificate Type | NGTC |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | CHARMS |
Instock
There are no reviews yet.