Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.388 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 29 × 11 cm |
| Model Number | SWS453 |
| Brand Name | CatXaa |
| Recommend Age | 12+y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Number | SWS453 |
| Size | 92cm 155cm |
| Material | PVC |
| Type | Pool Float |
| Feature 6 | Pool Floating Chair Hammock |
| Feature 7 | Water Park Float Sunbathing Pool |
| Feature 8 | Ride-On Floating Toy Summer Party Water Fun Toys |
| Feature 9 | Inflatable Lounger Pool Float |
| Feature 10 | Fun Beach Floaties Chair, Swimming Party |
Instock
There are no reviews yet.