Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 2600 |
| Weight | 300 |
| Voltage | 14.4v |
| Application | Laptop |
| Model Number | P2026-4S1P 14.4V2600mAh |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Ddadache |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.