Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 180 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 5200mAh |
| Weight | 420g |
| Voltage | 14.4V |
| Size | 136*45*40MM |
| Application | Robot Vacuum |
| Model Number | D099-4S2P |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | VAKAUMUS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.