Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 14 cm |
| Rated voltage | Others |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 8000mAh |
| Weight | 0.6kg |
| Voltage | 21.6v |
| Size | 18650 |
| Application | DC58 DC59 DC61 DC62 DC72 DC74 SV11 SV10 SV12 SV14 SV15 |
| Model Number | For Dyson V6 V7 V8 V10 V11 Vacuum Cleaner Battery |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Aleaivy |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.