Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800mAh |
| Weight | 12800mAh |
| Voltage | 14.4V/14.8V |
| Application | Roomba 960 895 890 860 695 680 690 675 640 614 Series 4376392 |
| Model Number | Roomba 960 895 890 860 695 680 690 675 640 614 Series 4376392 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | ALalito |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.