Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 100Ah 200Ah 300AH 500AH |
| Voltage | 12V 24V |
| Application | For RV Campers Golf Cart Solar |
| Type | LiFePO4 |
| Brand Name | EOENKK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.