Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Rated voltage | Others |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 6000mAh |
| Weight | 650 |
| Voltage | 18V |
| Application | Laptop |
| Model Number | BOSCH |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Aokaidikui |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.