Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800mAh |
| Weight | 350g |
| Voltage | 14.4v |
| Size | 72*38*38mm |
| Model Number | for Qihoo 360 S5 S7 T90 |
| Type | 3g |
| Brand Name | CFGOTA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, EAC, EPA, FCC, KC |
Instock
There are no reviews yet.