Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 58mah |
| Size | 23A |
| Model Number | 23A |
| Battery Type | Zn/MnO2 |
| Brand Name | koonenda |
| Origin | Mainland China |
| Rechargeable | NO |
| Compatible Model1 | 23A, 23AE, A23, E23A, V23GA |
| Compatible Model2 | 8F10R, 8LR23, 8LR932, CA20 |
| Scope of application1 | curtain remote control, doorbell alarm |
| Scope of application2 | chandelier remote control, anti-theft device |
| Scope of application3 | electronic pointer, lighter, wireless doorbell |
Instock
There are no reviews yet.