Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Rated voltage | 20V |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 8000mAh |
| Weight | — |
| Voltage | 25V |
| Size | 18650 |
| Application | for LG Cord Zero A9, A9+, A9 Plus |
| Model Number | EAC63758601, EAC63382201, EAC63382202, MEV65921201, EAC63382204 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | Reoaoone |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, KC |
Instock
There are no reviews yet.