Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12000mAh |
| Weight | 600g |
| Voltage | 20v |
| Application | for dewalt battery |
| Model Number | For Dewalt 18V DCB184 DCB200 DCB182 DCB180 DCB181 DCB182 DCB201 DCB206 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | GSETKR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.